Urządzenia do biura

Promienniki elektryczne ukryte w wyjątkowym parasolu

Niejednego jednostkom może się generować to mało prawdopodobne, zaś faktycznie promienniki elektryczne w formie lampeczki ogrodowej mają możliwość ułatwić przedłużyć sezon grillowym przynajmniej o kilka dni. To specjalny system ocieplania, w jakim strumień ciepła wysyłany jest bezpośrednio do obiektu. To wszystko za sprawą wykorzystania wyjątkowych właściwości podczerwieni.

Można powiedzieć, że taki parasol z wmontowanymi promiennikami elektrycznymi to swoistego rodzaju prywatne słońce. I nie ma w tym stwierdzeniu przesady, ponieważ działanie promienników elektrycznych odbywa się na tej samej zasadzie, co emisja promieni słonecznych.

Wykorzystując rewolucyjną technologię w zakresie pozyskiwania ciepła, można cieszyć się przyjemnością wypoczynku na świeżym powietrzu nawet w chłodniejsze dni. Z tym systemem nawet wczesną jesienią nie odczujemy obniżenia wieczornej temperatury.

A co ważniejsze, promienniki elektryczne znajdują zastosowanie także w prywatnych domach i powierzchniach typu fabryki czy magazyny. Oznacza to, że nie tylko w ogrodzie czy na tarasie możemy cieszyć się przyjemnym ciepłem, lecz także zastosować ten system wewnątrz własnego domu. Dodatkową zaletą promienników jest to, że są niezwykle ekonomiczne i bezpieczne w eksploatacji.